O nas

Firma Motoryzacyjna "Ligęza" to jedno z najstarszych i najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i serwisem nowych i używanych samochodów na terenie byłego województwa jeleniogórskiego.

 

Nasi doświadczeni konsultanci są do Państwa dyspozycji i pomogą w wyborze samochodu spełniającego oczekiwania pod każdym względem, doradzą w wyborze finansowania zakupu, oraz ubezpieczą zakupiony pojazd.

 

Aby zakup był jeszcze bardziej komfortowy oddajemy do Państwa dyspozycji samochody demonstracyjne, aby w pełni mogli Państwo ocenić przed zakupem walory wybranego samochodu. Istnieje możliwość pozostawienia każdego auta w rozliczeniu lub w komisie.

 

Na miejscu prowadzimy agencję ubezpieczeniową, co pozwala na bardzo korzystnych i w komfortowych warunkach ubezpieczyć pojazd w kolejnych latach użytkowania pojazdu, a w razie szkody komunikacyjnej nasi doradcy serwisowi chętnie pomogą i doradzą w procesie likwidacji szkody w naszym warsztacie blacharskim łącznie z pojazdem zastępczym.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

Nowoczesny 2 markowy salon; serwis wraz ze sklepem oryginalnych i regenerowanych części , warsztat blacharsko-lakierniczy, serwis ogumienia wraz z przechowalnią opon, myjnię.

 

Chętnie odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości,

 

prosimy o kontakt telefoniczny +48 756 421 482 lub mailowy: salon@ligeza.pl