Rewolucyjna stylistyka. Elektryzujące osiągi.

Powitajmy rewolucję. TUCSON Nowej Generacji nie jest ewolucją swojego poprzednika – to prawdziwa rewolucja w projektowaniu. Samochód otrzymał większy i szerszy korpus niż jego poprzednik. Muskularna sylwetka łączy dynamiczne proporcje i ostre kąty z pełnymi powierzchniami, co nadaje progresywnego wyglądu. Unikając tradycyjnych metod rysowania i szkicowania, projektanci Hyundaia przy użyciu algorytmów geometrycznych i najnowocześniejszej technologii cyfrowej opracowali futurystyczne elementy designu.

Poznaj także model TUCSON Hybrid.

TUCSON Hybrid z wydajnym napędem hybrydowym o mocy 230 KM.

 1. The different engine types of the all-new Hyundai Tucson compact SUV, with hybrid options.

  Zelektryfikowane zespoły napędowe.

  Elektryzujący wybór. Teraz można wybierać spośród najbardziej zelektryfikowanej gamy układów napędowych w tym segmencie: 48-woltowa miękka hybryda, hybryda oraz hybryda plug-in.

 2. The all-new Hyundai Tucson compact SUV pictured from the front.

  Rewolucyjna stylistyka.

  Dynamiczne formy geometryczne, ostre kąty i pierwsze na świecie parametryczne ukryte światła sprawiają, że Nowy Tucson zdecydowanie wyróżnia się na drodze.

 3. The advanced driver-assistance systems of the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

  Najlepsze w klasie opcje bezpieczeństwa.

  Ciesz się jeszcze większym spokojem dzięki najlepszym w swojej klasie zaawansowanym układom wspomagania jazdy oraz pakietowi bezpieczeństwa aktywnego z szeregiem innowacyjnych funkcji.

  Rewolucyjny design w świecie SUV-ów.

  Hyundai TUCSON Nowej Generacji to rewolucja w projektowaniu samochodów Hyundai. Jest to pierwszy SUV marki Hyundai, który został opracowany zgodnie z nową filozofią designu marki zwanej Sensuous Sportiness. Kierunek ten charakteryzuje harmonia pomiędzy czterema podstawowymi elementami: proporcjami, architekturą, stylistyką i technologią. Jej założeniem jest nadanie samochodom Hyundai zmysłowego i emocjonalnego charakteru, uzyskanego za pomocą innowacyjnych technologii i rozwiązań.

  Design sketch of the all-new Hyundai Tucson compact SUV pictured from the front.
  Design sketch of the all-new Hyundai Tucson compact SUV futuristic cockpit.
  Nowy TUCSON stanowi kamień milowy na naszej drodze w projektowaniu i jest punktem odniesienia łączącym wszystkie modele Hyundaia.

  - SangYup Lee - Szef Hyundai Global Design Center w Hyundai Motor Company -

  The all-new Hyundai Tucson compact SUV pictured from the front driving down a city street.

  Elektryzujące osiągi.

  TUCSON Nowej Generacji jest dostępny z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym z 48-woltowym układem hybrydowym, hybrydą i hybrydą plug-in, co sprawia, ze oferuje najszerszą gamę zelektryfikowanych układów napędowych w segmencie kompaktowych SUV-ów.

  The high-speed wireless charging compartment inside the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

  Łączność

  Odkryj najnowsze inteligentne technologie, takie jak ekran nawigacji o przekątnej 10,25 cala, cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala i w pełni dotykowa konsola centralna.

  The safety and advanced driver-assistance systems of the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

  Bezpieczeństwo.

  Dzięki najlepszym w swojej klasie zaawansowanym systemom wspomagania kierowcy, Nowy TUCSON zapewnia jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha Tobie i Twoim bliskim

  5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, Nowy Tucson jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

  The all-new Hyundai Tucson Hybrid compact SUV pictured from the side.
  Hyundai 5 year unlimited mileage and 8 year battery warranty
  1